KONST / Litografier / Färglitografi 14367140
nr 1436 7140
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 242/250, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 31x46, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:30:01
400 kr
600 kr
800 kr
900 kr